fabrika e ndriçimit të udhëhequr

PËR NE

Shenzhen HTL Lighting Co, Limited është një prodhues në shkallë të gjerë profesionist i cili specializohet në zhvillimin, prodhimi dhe tregtimi i pikselave të ndryshëm të ndriçimit LED dhe produkteve të ekranit video led. Me teknologjinë tonë të ndriçimit gjysmëpërçues, ne synojmë t'u sigurojmë klientëve tanë efikasitet të lartë, dritat video LED të kursimit të energjisë dhe të qëndrueshme të kapsuluara.

Produktet tona variojnë nga drita me pikë led, led rrjetë LED tregon, ekranet e filmit ngjitës LED, dhe ekrane transparente led etj. Të ketë aftësi të larta të ekipit R D, Ne morëm licencën ISO9001 2008, të gjitha produktet kanë kaluar CE, RoHS, miratimi i MSA-së etj. Duke pasur aftësi të larta të R&Ekipi D, Ne morëm licencën ISO9001 2008, të gjitha produktet kanë kaluar CE, RoHS, Miratimi i MSA-së etj. Ekipi ynë i shkëlqyeshëm i shitjeve dhe pas shitjeve janë gjithmonë në shërbimin tuaj dhe do të kujdesen mirë për ju, klientit tonë të vlerësuar.

Lajmet e fundit